Accesso
Skip Navigation Links > Kreu
​​kryetar.jpgZ. Fatos Tushe​

Kryetar i Bashkise 

Te nderuar qytetare te Bashkise se 

Lushnjes

Miresevini ne faqen tone te internetit, 

Kontakto Kryetarin ​​​

Buletini Informativ


Previous
 • Degjesa e peste publike per Planifikimin e Pergjithshem Vendor te Territorit

  Me shume
 • Perkujtohet 103 vjetori i ngritjes se Flamurit ne Lushnje

  Me shume
 • USAID investim nëTIK në Bashkinë Lushnjë për të përmirësuar shërbimet dhe informimit publik

  Me shume
 • Rama dhe Tahiri inspektojnë punimet në Lushnjë

  Me shume
 • Ministrja Gjermeni viziton Lushnjën

  Me shume
 • USAID vizite ne Bashkine Lushnje

  Me shume

Eventet

<maj 2016>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti

​​
​​​​​​​​